Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

Menu

Fotowoltaika

Fotowoltaika jest to proces polegającym na bezpośrednim przetwarzaniu energii słonecznej na energię elektryczną. Jest to proces, który nie ma wpływu na środowisko i jest absolutnie ekologiczny. Coraz częściej możemy zobaczyć na domach, budynkach firmowych baterie krzemowe, które służą do pozyskania w ten sposób energii. Wpływ na produkcję prądu mają tutaj promienie słoneczne dlatego uzyskanie energii odbywa się zarówno latem jak i zimą.

PGENERGIA.PL zajmuje się całym kompleksowo procesem budowania instalacji fotowoltaicznych dla klientów. Począwszy od darmowego doradztwa, finansowania, montażu i serwisu gwarancyjnego.

Bardzo ważnym czynnikiem w doborze instalacji fotowoltaicznej jest rozpoznanie zapotrzebowania. Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna w zupełności powinna zaspokoić potrzeby na energie elektryczną w Twoim domu lub w firmie. Jednocześnie jest to oszczędność, która pozwoli Ci ograniczyć opłaty za energię elektryczną prawie do zera, a dodatkowo nadmiar wyprodukowanego prądu można w przypadku gospodarstw domowych: oddać do sieci następnie odebrać do wykorzystania lub w przypadku firm: nadmiar sprzedać Zakładowi Energetycznemu.

Na naszej stronie internetowej możecie Państwo zakupić wybraną instalację w naszym e-sklepie w formie przelewu lub poprzez finansowanie - wszystkie formalności załatwiamy w celu pozyskania kredytu, leasingu a następnie można się cieszyć instalacją fotowoltaiczną wykonaną do kilku tygodni.

Korzystaj z energii słonecznej od dziś i oszczędzaj zamiast płacić rachunki za prąd i dystrybucje (dobrze dobrana wielkość instalacji fotowoltaicznej pozwala zniwelować rachunki prawie do 0 zł). Dzięki własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej zyskujesz darmowy prąd.

Wykorzystując energię słoneczną dbasz o środowisko naturalne oraz gwarantujesz sobie podwyżkoodporność .
Uzysk prądu z 1 kWp instalacji fotowoltaicznej = 1000 kWh (średniorocznie przez 25 lat). Nasze panele fotowoltaiczne produkują prąd nawet w pochmurne dni.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pełną i fachową obsługę przy budowie elektrowni fotowoltaicznej, a wszystkie komponenty spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania

Projekt i wycena

Darmowa wycena, doradztwo i dojazd do klienta. Zapewniamy inwestorom komfort i bezpieczeństwo oferując wykonanie instalacji fotowoltaicznej "na gotowo"

Podwyżkoodporość

Fotowoltaika przez długie lata gwarantuje dostęp do darmowej energii słonecznej i brak wzrostu cen. 

Finansowanie

Zapewniamy pełne finansowanie fotowoltaiki dla Ciebie i/lub Twojej Firmy – stałe, równe, niezmienne raty nawet do 10 lat. Załatwiamy kompleksowo wszelkie formalności.

Stawiamy na jakość!

Nasza instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa – nie trzeba jej serwisować - cechuje się długą żywotnością (ponad 50 lat). Gwarancja na panele 25 lat

Program lojalnościowy

Poleć nas swojemu sąsiadowi lub znajomemu i zyskajcie rabat.

Fotowoltaika Monter