Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

Menu

Panele fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne, które dają możliwość przetwarzania energii słonecznej na energię elektryczną. To innowacyjne rozwiązania, które nie oddziałują negatywnie na środowisko, jednocześnie stwarzając możliwość pozyskania energii szybko i stosunkowo tanio. Już teraz możliwe jest korzystanie z energii słonecznej, obniżenie kosztów rachunków, a nawet sprzedaż nadprogramowo wykorzystanej energii. Dzięki własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej zyskuje się prąd pozyskany w zgodzie z naturą, niezależnie od tego, czy przeznaczamy go na cele gospodarstwa domowego czy zakładu pracy.

PGENERGIA.PL zajmuje się całym kompleksowo procesem budowania instalacji fotowoltaicznych dla klientów. Począwszy od darmowego doradztwa, finansowania, montażu i serwisu gwarancyjnego.

Panele fotowoltaiczne Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Opole, Katowice, Lublin, Kielce, Poznań, Łódź, Tarnów i okolice

Nasza firma - PGENERGIA.PL oferuje nowoczesne rozwiązania na terenach dużych aglomeracji miejskich, takich jak Kraków, Rzeszów i inne. Są to obszary narażone na działanie smogu, co wpływa negatywnie na stan atmosfery. Produkty, które posiadamy nie mają negatywnego działania na środowisko naturalne i pozwalają efektywnie pozyskać energię słoneczną.

Panele słoneczne Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Opole, Katowice, Lublin, Kielce, Poznań, Łódź, Tarnów i okolice

Prowadzimy działalność fotowoltaiczną w województwach: małopolskie, podkarpackie, dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, lubelskie, wielkopolskie, łódzkie i inne województwa na terenie Polski, gdzie na domach budynków mieszkalnych, usługowych i innych można coraz częściej dostrzec baterie krzemowe, które służą do pozyskania energii słonecznej. Są to sposoby na uzyskanie źródła energii nie tylko w okresie letnim, ale również wiosną, jesienią, a nawet w zimie.

Bardzo ważnym czynnikiem w doborze instalacji fotowoltaicznej jest rozpoznanie zapotrzebowania. Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna w zupełności powinna zaspokoić potrzeby na energie elektryczną w Twoim domu lub w firmie. Jednocześnie jest to oszczędność, która pozwoli Ci ograniczyć opłaty za energię elektryczną prawie do zera, a dodatkowo nadmiar wyprodukowanego prądu można w przypadku gospodarstw domowych: oddać do sieci następnie odebrać do wykorzystania lub w przypadku firm: nadmiar sprzedać Zakładowi Energetycznemu.

PGENERGIA.PL zajmuje się całością procesu budowy instalacji fotowoltaicznych dla klientów. Odbywa się to etapowo, począwszy od doradzenia w zakresie najlepszego produktu oraz jego finansowania. następnie montażu i serwisu gwarancyjnego. Zwracamy uwagę na oczekiwania i potrzeby naszych klientów, wiedząc jak ważne jest rozpoznanie zapotrzebowania. Właściwie dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala całkowicie zaspokoić potrzeby np. domowników na energię elektryczną w domu lub w miejscu pracy. Daje to te korzyści ekonomiczne, gdyż zmniejsza opłaty za korzystania z energii płatnej - niemal do zera. W przypadku gospodarstw domowych można również oddać nadmiar wyprodukowanego ciepła do sieci, tym samym zyskując finansowo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i wyboru instalacji. Nasi specjaliści wskażą najbardziej efektywne rozwiązania i doradzą w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania na potrzeby domu lub miejsca pracy. Dla zdecydowanych klientów polecamy z kolei wybrana instalację do zakupu w e-sklepie poprzez płatność przelewem lub finansowanie. Formalności z tym związane, np. w zakresie kredytu leasingowego, pomagamy załatwić tak, by odbywało się to szybko i wygodnie dla naszych klientów.

Na naszej stronie internetowej możecie Państwo zakupić wybraną instalację w naszym e-sklepie w formie przelewu lub poprzez finansowanie - wszystkie formalności załatwiamy w celu pozyskania kredytu, leasingu a następnie można się cieszyć instalacją fotowoltaiczną wykonaną do kilku tygodni.

Korzystaj z energii słonecznej od dziś i oszczędzaj zamiast płacić rachunki za prąd i dystrybucje (dobrze dobrana wielkość instalacji fotowoltaicznej pozwala zniwelować rachunki prawie do 0 zł). Dzięki własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej zyskujesz darmowy prąd.

Wykorzystując energię słoneczną dbasz o środowisko naturalne oraz gwarantujesz sobie podwyżkoodporność .
Uzysk prądu z 1 kWp instalacji fotowoltaicznej = 1000 kWh (średniorocznie przez 25 lat). Nasze panele fotowoltaiczne produkują prąd nawet w pochmurne dni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >>

Prowadzimy naszą działalność głównie na terenie województw: Małopolska, Podkarpacie, Dolnyśląsk, Mazowieckie, Śląsk, Opolskie, Wielkopolska, Łódzkie, Lubelskie, Świętokrzyskie, ale również w innych województwach w zależności od projektu instalacji fotowoltaicznej. 

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta obejmującą bezpłatne doradztwo w zakresie doboru instalacji fotowoltaicznej, projekt i wykonawstwo oraz załatwienie wszelkich formalności z odbiorem instalacji przez Zakład Energetyczny. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.

Projekt i wycena

Darmowa wycena, doradztwo i dojazd do klienta. Zapewniamy inwestorom komfort i bezpieczeństwo oferując wykonanie instalacji fotowoltaicznej "na gotowo"

Podwyżkoodporość

Fotowoltaika przez długie lata gwarantuje dostęp do darmowej energii słonecznej i brak wzrostu cen. 

Finansowanie

Zapewniamy pełne finansowanie fotowoltaiki dla Ciebie i/lub Twojej Firmy – stałe, równe, niezmienne raty nawet do 10 lat. Załatwiamy kompleksowo wszelkie formalności.

Stawiamy na jakość!

Nasza instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa – nie trzeba jej serwisować - cechuje się długą żywotnością (ponad 50 lat). Gwarancja na panele 25 lat.

Program lojalnościowy

Poleć nas swojemu sąsiadowi lub znajomemu i zyskajcie rabat.