Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

Menu

Domy inteligentne

W dzisiejszych czasach stawiamy na wygodę i funkcjonalność, dlatego jesteśmy tu, by zaprojektować dla Ciebie nowoczesne rozwiązanie technologiczne. W budynkach przepełnionych rozmaitymi urządzeniami czasami niełatwo jest nad wszystkim zapanować. Tracimy pieniądze na rachunki za zużycie energii, bo zapominamy wyłączyć światło, płytę indukcyjną czy kaloryfery. Z pewnością wszystkim zdarza się zostawić również otwarte okna, przez co trudniej jest później przywrócić optymalną temperaturę w mieszkaniu.

Jeśli chcesz kontrolować, to co się dzieje w Twoim miejscu zamieszkania, koniecznie sprawdź naszą nowoczesną instalację elektryczną, która jest niezbędnym elementem inteligentnych domów. Połączona jest z systemem, który pozwoli Ci z jednego miejsca nią zarządzać - może być nim Twój smartfon, tablet lub laptop. Będziesz mógł monitorować stan instalacji elektrycznej i otrzymywać powiadomienia.

Inteligentne domy pozwalają na sterowanie roletami, bramą wjazdową, telewizorem, oświetleniem, ogrzewaniem i innymi systemami czy urządzeniami z każdego punktu posesji, a nawet świata. Wszystko to przy pomocy zaawansowanego technologicznie, a równocześnie łatwego w obsłudze interfejsu, który zamontujemy w Twoim inteligentnym domu. Łączy on wszystkie urządzenia domowe w zintegrowaną sieć.

Możesz ustawić interfejs tak, aby symulował obecność gospodarza. Szereg czujników w nowoczesnej inteligentnej instalacji elektrycznej może dostarczać informacje w jakim stanie zostawiłeś urządzenia. Podpowie Ci również, co musisz zrobić, aby zabezpieczyć Twój dom.

A oto niektóre funkcje jakie możemy zaprogramować i uwzględnić w Twoim indywidualnym projekcie:

  • zamykanie i otwieranie: okien, żaluzji, okiennic, bram wjazdowych i garażowych
  • sterowanie światłem i jego barwą
  • sterowanie rekuperatorem, klimatyzacją lub instalacją grzewczą
  • nowoczesne czujniki ruchu, które działają wraz z systemem zabezpieczającym budynek
  • włączanie i wyłączanie systemu audio/video

Nasz system świetnie zdaje egzamin przy dłuższych nieobecnościach w miejscu zamieszkania, więc możesz bez obaw wyjechać na wakacje. Zgłoś się do nas, a my wykonamy dla Ciebie projekt inteligentnego budynku oraz montaż nowoczesnej instalacji elektrycznej.